Skoopia
| JenCam Nr. | 10027217 |
|---|---|
| Chroma | Color |
| Minimal Illumination | 0.0005 lx |
| Manufacturer | Skoopia |
| Megapixel | 2.10 Mpx |
| Shutter | Rolling |
| Interface | HDMI |
| Zoom Optical | 10.0000 |
| Zoom Digital | 12.0000 |
| Signal system | Full HD |
| Sync | Internal |
| Width | 50.0000 cm |
| Height | 60.0000 cm |
| Length | 96.6000 cm |
| Weight | 0.2500 kg |




