Skoopia
| JenCam Nr. | 10027220 |
|---|---|
| Chroma | Color |
| Minimal Illumination | 0.0005 lx |
| Manufacturer | Skoopia |
| Megapixel | 2.10 Mpx |
| Shutter | Global |
| Interface | |
| Zoom Optical | 30.0000 |
| Zoom Digital | 12.0000 |
| Signal system | Full HD |
| Sync | |
| Width | 5.0000 cm |
| Height | 6.0000 cm |
| Length | 9.6600 cm |
| Weight | 0.2500 kg |



