Tamron
| JenCam Nr. | 10045167 |
|---|---|
| Mount | C-Mount |
| Iris Range (min) | 1.5000 |
| Iris Range (max) | 999.0000 |
| Focal range (min) | 4.0000 mm |
| Focal range (max) | 13.0000 mm |
| Megapixel | 0.30 Mpx |
| MOD (minimum object distance) | 300.0000 mm |
| Filter Thread | - |
| Focal length | |
| Manufacturer | Tamron |
| Width | 6.4500 cm |
| Height | 6.4500 cm |
| Length | 8.3170 cm |
| Weight | 0.1670 kg |




